Ayırma Duası no image

Published on Ağustos 16th, 2015 | by Medyum Olcay

0

Ara Bozma Duası

Ara bozma duası, aslında çok fazla tercih edilmesi salık verilen bir dua değildir. Çünkü ne de olsa negatif bir amaç için gerçekleştirilir ve okunur. Ancak bazen, öyle çiftler olur ki, çevresindeki herkesin görmesine rağmen kendileri içinde bulundukları azap verici hali görmezden gelirler. Delicesine bir tutkuyla birbirlerine bağlı olan bu çift, ne kadar şiddetle kavga ederlerse etsinler yine döner dolaşır birbirlerini bulurlar. Bazen erkek kadına el bile kaldırır, bu şiddetli tartışmaların seviyesi de kötü yerlere doğru gitmiştir. İşte bu tip bir vakada, aşağıda okuyacağınız dua oldukça etkilidir.

Ve elkayna beyne hümül adavete vel badae ebeden ila yevmil kıyamete ferraktüm beyne fülan ibni fülanete ve fülanete binti fülanete ferraktü beyne iblise ve Ademe kema ferrakte beyne Muhammed ve ebu cehil kema ferrakte beyne Musa ve firavne kema ferrakte beynel mai vennari kema ferrakte beynes semai vel ardı ferraktüm beyne fülan ibni fülanete ve fülanete binti fülanete.

Bu iki kişiyi düşünerek okunan bu dua sayesinde, aralarına ebediyen sürecek bir soğukluk ve vazgeçiş sokmuş olursunuz. Yine de belirtelim ki, bu duaları okurken kendinizi korumanız gerekmektedir. Duayı okuduktan sonra biraz halsiz hissedebilirsiniz, ancak hızlıca geçecektir.

Medyum Olcay Soru-Cevap

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz

Bir önceki yazımız olan İstenmeyen Çiftleri Ayırma Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Dua Arkadaşın İle Paylaş


Hakkımda

Her Türlü Soru,Fikir ve Bilgi Örenmek İçin WhatsApp Ulaşım 0532 367 13 25Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑