Genel no image

Published on Ağustos 10th, 2015 | by Medyum Olcay

0

Beğendiğim Erkeği Kendime Aşık Etmek İçin Büyü

Beğendiğiniz kişiyi kadın ya da erkek farketmeden etkilemek için her şeyi yaptıysanız ancak bir türlü başarıya ulaşamadıysanız, biraz daha farklı bir yöntem olan aşağıda okuyacağınız bu etkili büyüyü uygulamanız yerinde olacaktır. Bu etkili büyü sayesinde uzaktan görüp ve beğendiğiniz, daha yakından tanımak için yanıp tutuştuğunuz insan, siz uğraşmadan size yakınlaşacak ve kısa vade içinde kendini, size anlayamadığı bir aşk içinde olarak bulacaktır.

Uzun süredir beğendiğiniz bu insana yapacağınız bu büyü için acele etmeyin ve ayın en etkili hali olan dolunayı bekleyin. Dolunay gecesi saat 12’yi gösterirken ve ay tepedeyken, şu duayı 7 kere okuyun: Allâhumme innî es’elüke bienne lekel hamdü velâ ilahe illâ entel Mennânu, ya Hannânü yâ Mennânü yâ Bediassemâvâti vel ardi. Yâ Zel celâli vel ikrâmi, yâ Hayyü yâ Kayyûmü ve sallallahû sübhanehü alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammedin vekdi hâcetî bi rahmetike yâ Erhamerrâhimîne.

Bu duayı okuduktan sonra 3 ay boyunca her dolunayda aynı işlemi yapın. Beğendiğiniz insan size bu 3 ay içerisinde yakınlaşacak, sevgi, muhabbet ve aşk ile donanacaksınız.

 

Bir önceki yazımız olan Sevgilimle Barışmak İçin Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Dua Arkadaşın İle Paylaş


Hakkımda

Her Türlü Soru,Fikir ve Bilgi Örenmek İçin WhatsApp Ulaşım 0532 367 13 25Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑