Aşk Duaları no image

Published on Aralık 23rd, 2013 | by Medyum Olcay

0

Bir Erkeği Aşık Etme Duası

Sevdiğiniz bir erkeği kendine aşık etmek için aşağıdaki uygulama yapılıyor

Bir kişiyi kendinize aşık etmek amaçlı aşağıdaki ayeti 3 gün suresi boyunca 1001 defa azimle okumanız gerekir . Allah müsade verirse 3 gün yeterli olacaktır ancak isterseniz devamı edebilirsiniz .

Bismillahirrahmanirrahiym eyne mâ tekûnû ye’ti bikumullâhu cemîan İnnehu filan binti/bin filan ala racihi le kadirun .

manası :dogrusunu Allah cc bilir anlamı:Allah sizin hepinizi biraraya getirir muhakkak ki o filan binti filanlı döndürmeye tabi güçü yeter .binti ve bin yazan yere bireyin isimleri gelıcek bayan ve adam olarakbir-erkegi-kendini-asik-etme

 

“Vetü aleyhim nebeellei ateynahu âyâ-tina faseleha minha feetbeahuş şeytanü fe-keena minel ğabiin. Velev şi’na lerafeğ-neehu biha velakinnehu ehlede ilel ardi. Ve etbea hevahu. Femeseluhü kemeselil kelbi. İn tehmil aleyhi yelhes ev tetrükhü yelhes” Allaha yemin olsunki bu ismi azama riayet et sakın ve sakın ha bununla ma’siyet işleme. Yoksa onu günaha alet eden kimsenin aleyhine döne-cektir. İmanı selbedi ahirette allah korusun ebedi cehennemi gerektirecektir. Ve Allahın azabından ve cezalandırmasından sakın Vefki bu yüce sır bu yüce isim üzere bu daireyi kapsayan ve dairenin içerisin-dekileri kapsayan şekilde öğren. Ayrıca bundaki sırları ve mevzuları buradaki Allahu Tealanın mukaddes ve muazzam isimlerinin esrarını öğren, işte bu aşağıdaki şerefli dairedir. İçerisinde mükerrem ismi azam gizlenmiştir. Bu kitaba bakan kimse öğrensin diye. Hakka ve doğruya ulaştıran Allahtır.

 

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin sana deli divane olsun duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Dua Arkadaşın İle Paylaş

Tags: , , , , , , ,


Hakkımda

Her Türlü Soru,Fikir ve Bilgi Örenmek İçin WhatsApp Ulaşım 0532 367 13 25Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑