Genel no image

Published on Ekim 13th, 2015 | by Medyum Olcay

0

Büyü Bozma Duası

Büyü bozma işlemi farklı yöntemlerle uygulanmaktadır. Bunların en etkilisi kişiyi daireye almak ve rahmanlar ile temizlemektir.Bu yol hocamız aracılığıyla kullanılan ve oldukça rağbet gören bir yöntemdir,yıllardır bu yol ile büyü bozma nasıl yapılır ve büyüden nasıl korunur konularında öncü olmuştur.

Büyü ye bulaştıktan sonra kurtulması oldukça kolay değildir ve meşakkatlidir.Dikkat edilmesi gerekli meydana gelen şey büyüye nerden ve nasıl bulaştığınızdır.Bunları öğrendikten sonra   (hocamız aracılığıyla)   geriye kalır bu büyüden arınmak.Bu ise hocamıza ait meydana gelen has bir işlem ile yapılır yıllardır bu yol yardımıyla yatağa düşmüş,karşılıksız aşk acısına tutulmuş ya da bir insan bağlama yaptırıp intikam emelli git demiş bunlar son zamanlarda gayet sık sık ve fazlaca rastladığımız şeylerdir.

Büyü belirtilerini size sitemizde ve eski yazılarımızda anlatmış bulunmaktayız bu konuda yardım almak amaçlı ve üzerinizde büyü olduğundan şüpheleniyor iseniz bundan arınmak amaçlı bizlere rahatlıkla başvurabilirsiniz .

Hocamıza iştirak eden telefonlar çoğunlukla hocam yazılarınızı okudum ve eminim bu belirtiler bende var yani ben büyüye kapılmışım bir musallat almışım ne olur beni ve ailemi bundan temizleyin olmaktadır.Ardından ise hocamız kendine has usulüyle bakım yapar birey evhamlanmış mıdır yoksa ciddi anlamda üstünde bir büyü var mıdır.Bakım neticesinde arayan birey ile bizzat görüşüp vaziyeti anlatmaktadır.

Başlıca Büyü Bozma Yöntemleri:

  1. Taşıma ile büyü bozma
  2. Yıkama ve içme ile büyü bozma
  3. Okumalarla ( rukye ) ile büyü bozma
  4. Serpmeler ile büyü bozma
  5. Tütsü ile büyü bozma
  6. Gömme ve asma ile büyü bozma
  7. Ruhaniler ile büyü bozma
  8. Hacamat ile büyü bozma

Bu vaziyet genelinde büyüye bulaşıp bulaşmadığınız anlatılır ve büyüden korunma yöntemleri ile birey temizlenmeye çalışılır .   Büyüye bulaşmak her insanın başına gelebilecek bir vaziyettir düşmanı yaptırabilir,ailesi yaptırabilir,eşi ya da eşinin ailesi yaptırabilir.Bunlar her insanın başına gelebilecek sıradan durumlardır size kalan kısmı ise büyüden nasıl kurtuluruz sorusuna cevap bulmanızdır.

Büyüden arınmak amaçlı hoca ,hoca  gezmenize ya da bizzat başınıza işler yapmanıza sebep yoktur.Bizleri arar ve bizlerle konunuzu paylaşır iseniz hocamız herkese olduğu benzeri size de elinden iştirak eden bütün çabası gösterecektir . Büyü ateşten gömlektir insanı yakar yapanı da yaptıranı da sıkıntıya sokar.

Yaptırılan bireyin hiç suçu ve günahı olmayabilir , yapan birey bir ani sinir ve gaflet ile büyü işlemini yaptırabilir .Bizler ise bu büyüyü bozmak ile mükellefiz ve sizlerin de yardımı ile başarırız umarım.

Bir önceki yazımız olan Sevgilimle Barışmak İçin Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Dua Arkadaşın İle Paylaş


Hakkımda

Her Türlü Soru,Fikir ve Bilgi Örenmek İçin WhatsApp Ulaşım 0532 367 13 25Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑