Genel no image

Published on Aralık 23rd, 2013 | by Medyum Olcay

0

dileklerimin kabul olması için dua

Bu mübarek Es – Selam adı , velilerin feyiz kaynağıdır . Bu isimle Cenab – ı Hakk’ı zikrederler . Bu velilerin adedi 360’tır . Allah Teala bunların yüzü suyu hürmetine rahmeti ve yağmurları indirir . Duaların onay olunması amaçlı 360 defa okunmalıdır .
Bu mübarek ism – i şerifi yazıp üstünde taşıyan kimse sevimsiz şeylerle karşılaşmaz . Vird edinenler korktuklarından emin olur . Yüzüğünün kaşına yazıp taşıyanlar mahlukat aralarında sevilir . Dünya ve ahiret işlerinde Allah Teala yardımcısı olur .

Dili, koyunu ve adamı bağlayarak hareket etmesini belanın zarar vermesini hırsızın hırsılık yapmasını, kalbin ferahını gözü görme kulağın işitmesini, zekerin kalkmasını, tercin cimasını, demirin işlemesini, ekinin ürününü, misafirin seferini, inek ve devenin doğurmasını, kervanın ticaretini, balığı görmesini, insanın sevincini su içmesini ve evlenmesini ineğin süt içmesini, koyunun su vermesini, yerin üzerine bir şey inmesini, sultanı harbden, yağmuru, kulağı işitmekten engellemek, ruhu bağlamak, eve insanların girmesini engellemek, kadını zinadan alıkoymak için Zühal ve Ay vaktinde bahar veya bunun mukabilinde (güz) Cumartesi gününün ilk saatinde yaz.

dilek-kabul

Bir önceki yazımız olan İstemediğin kişiyi evinden uzaklaştırmak için dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Dua Arkadaşın İle Paylaş


Hakkımda

Her Türlü Soru,Fikir ve Bilgi Örenmek İçin WhatsApp Ulaşım 0532 367 13 25Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑