Sevgi Duaları no image

Published on Şubat 9th, 2014 | by Medyum Olcay

0

kari-koca muhabbet dualar

Karı koca arasında muhabbet sağlamka için etkili bir duadır. bu dua sayesinde Allah’ın izni ile kısa sürede aradığınız muhabbeti bulacaksınızdır. Etkili ve güzel bir duadır.

karı koca arasında muhabbet içn :kem tereku^ min cennatin ve uyu^n

duahn su^resinin 25.ayeti 21 veya 71 defa en aksi kocaya bile okunsa son derece uysal olur biiznillah.

(^ işaretler u ların ustunde oluyodu fakat bn ustune yapamadıgım için ole oldu )…

 

İmam Gazaliye ulaştığında bu vefki dörtgen haline getirmiş, kef ha ya ayn sad hamim ayn sin kaf adedi üzerine icra etmiştir. Bu vefk için meşhur ayat-ı hamseyi ( beş ayet) ortaya çıkarmıştır.
İmam Gazali buyurur ki; bir zamanlar bu mübarek vefki bulma gayesiyle memleket memleket dolaşıp yola düştüm. Belh’in alt taraflarına ulaşınca bir şeyhin huzuruna vardım. Ona bu vefki sordum, bu mübarek vefk bendedir diye cevap verdi. Onun
hizmetine girip hizmette bulundum. Sonunda vefki bana verip şöyle tavsiyede bulundu; onu cahillerden sakla çünkü onda ism-i azam vardır. Ona ulaşan dinine ters uygulamalarda bulunmasın.
Müstevcibetü’l-mehamid sahibi, Ebu hamidin vefkinin şerhinde demiştir ki; Gazali elde ettiği her şeyi bu mübarek vefkle elde etmiştir. Bu vefki bilen ism-i azamı bilir. Bu vefkin hurufu Allahu tealanın kef he ya ayn sad ve ha mim ayn sin kaf kavlinden toplanmıştır. Bu huruf on harften oluşmuş, vefkin harfleriyse dokuz harften oluşmuştur. Çünkü bu huruftaki ayn harfi mükerrerdir, böylelikle dokuz gayrı mükerrer harf olur.

Bir önceki yazımız olan Şirin görünmek için dua başlıklı makalemizde güzel olmak için okunacak dua, herkese şirin görünme duası ve herkesin gözüne güzel görünmek için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Dua Arkadaşın İle Paylaş


Hakkımda

Her Türlü Soru,Fikir ve Bilgi Örenmek İçin WhatsApp Ulaşım 0532 367 13 25Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑