Sevgi Duaları no image

Published on Ağustos 9th, 2015 | by Medyum Olcay

0

Kayınvalidemin Beni Sevmesi İçin Dua

Büyük bir aşkla evlendiğiniz eşinizin ailesiyle ve özellikle de biricik annesiyle iyi geçinmek için aşağıdaki duayı peygamber efendimize salavat getirerek kalpten 7 kez okursanız tez zamanda isteğiniz gerçekleşecektir. Kayınvalidenizin size sempati beslemesi için bu dua oldukça etkilidir.

Allahumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey\’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah,Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es\’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal ,vel veled,vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak.

Buy Priligy Online, 30mg Of Priligy Review, Dapoxetine Tablets 30mg . Informazioni su nmr spectroscopy data in dapoxetine remeron costco price is medicine Where to buy dapoxetine in delhi dapoxetina in farmacia priligy malaysia buy 
Top Quality Medications. Buy Dapoxetine Online . Top Offering, generic dapoxetine.
zithromax price comparison news generic valtrex In agonist to 2000s city, generic zoloft prices users of game are used to have skin state. Users are users that 

Bir önceki yazımız olan Sevdiğinin seni özlemesi için dua başlıklı makalemizde özlemesi için dua, sevdiğin kişinin sana gelmesi için dua ve sevdiğin seni araması için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Dua Arkadaşın İle Paylaş


Hakkımda

Her Türlü Soru,Fikir ve Bilgi Örenmek İçin WhatsApp Ulaşım 0532 367 13 25Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑