Aşk Duaları no image

Published on Mart 22nd, 2016 | by Medyum Olcay

0

Kendini Sevdirmek İçin Okunacak Dua

kendini-sevdirmek-icin-okunacak-duaKendini Sevdirmek İçin Okunacak Dua, birisine kendinizi sevdirmek için aşağıda verdiğimiz duadan yararlanabilirsiniz. Bu dua ile sevdiğiniz ama sevginize karşılık alamadığınız kişinin size aşık olmasını sağlarsınız. Bu tür duaların dışında daha sağlam ve daha kalıcı bir yol arıyorsanız aşk vefki, aşk büyüsü yada papaz büyüsü yaptırabilirsiniz. Yandaki aşk vefki örneğini çalışabilirsiniz. kendnizi sevdirmek için okunacak dua konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. dua budur:Bismillahirrahmanirrahim.
Yâ Allâhü yâ vâhıdü yâ ehadü enfıhnî minke bi nefhatin hayrin*inneke alâ külli şey’in kadîr. Allâhümme ağninî bi helâlike an harâmike ve bi tâatike an ma’siyetike ve bi fadlike ammen sivâk. Eûzü bike minen nâri ve min ameli ehlin nâri fe enkıznî vağfir lî yâ aziyzü yâ ğaffâr. Yâ Hayyü Yâ Kayyûm.Bismillâhi Allâhü Ekber. Yâ İlâhena ve ilâhe külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente.
Allâ…hümme lekel hamdü lâ ilâhe illâ ente yâ hannânü yâ mennânü yâ bedi’essemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Allâhümme innî es’elüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ entel hannânül mennânü bedi’essemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Ya Hayyü Ya Kayyûm Ve İlâhüküm ilâhün vâhıd,lâ ilâhe illâ hüve errahmânürrahiym. Elif Lâm Mîm,Allâhü lâ ilâhe ilâ hüvvel hayyül kayyûm. Allâhümme innî es’elüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ ente yâ mennânü yâ hannânü yâ bedi’essemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Yâ hayrel vârisiyn. Ya erhamer râhimin. Yâ semiy’ad düâ. Yâ Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiy’uyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ selamü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mu’tiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitüyâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve ni’mel vekîl. Yâ Allâhü yâ hayyü yâ kayyûmüyâ münzilet Tevrâti vel İncîli vel ku’ânil aziym. Yâ men lâ yahfâ aleyhi şey’ün fil ardi ve lâ fis semâ. Lâ İlâhe illâ hüvvel aziyzül hakiym. Yâ Rabbi yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîh. Yâ men lâ yuhlifül mîâd. Yâ men şehide li nefsihî ve şehidet lehül melâiketü ve ülül ılmi kâimen alâ halkıhî bil kıst. Lâ ilâhe illâ hüvel aziyzül hakiym. Yâ Allâhü yâ mâlikel mülk. Yâ men tü’til mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü ve tüzillü men teşâü bi yedikel hayr. İnneke alâ külli şey’in kadîr. Yâ men yûlicül leyle fin nehâri ve yûlicün nehâre fil leyli ve yuhricül hayye minel meyyiti ve yuhricül meyyite minel hayyi ve yerzüku men yeşâü bi ğayri hisâb.
NOT : Allahın isimlerini ve tüm Kutsal Kitapları (Kitab-ı Mukaddes) içeren bu dua abdestli olarak 3 veya 7 defa okunur. Okumaya başlamadan önce ve okuma bittikten sonra istek ve arzularınız için dileğinizi inkiyad (Boyun eğme, itaat etme, mutî olma) edersiniz.

Bir önceki yazımız olan Kendini Sevdirmek İçin Okunacak Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Dua Arkadaşın İle Paylaş

Tags: , , , , , , , , ,


Hakkımda

Her Türlü Soru,Fikir ve Bilgi Örenmek İçin WhatsApp Ulaşım 0532 367 13 25Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑