Genel no image

Published on Şubat 8th, 2014 | by Medyum Olcay

0

kocanın dilini bağlamak için dua

Eşinizin ya da sevgilinizin size, evine ve çocuklarına bağlılığını sağlayan; dışarıda gözü olmasını önleyen ve sizin görüşlerinize göre hareket eden biri olmasını sağlayan bağlama büyülerini ******lara gitmeden kendiniz de yapabilirsiniz.
Eşinizi kontrolünüz altında tutmak, kendi görüşlerinize göre yönlendirmek hatta size karşı gelmesini engellemek için eşek dili ile bağlama büyüsünü yapabilirsiniz. Elem Tere keyf Suresini okuduğunuz eşek dilini haşladıktan sonra ekmeğe sürerek eşinize yedirirseniz size boyun eğecek ve sözünü dinleyecektir.
Eşinizin itaatkar olmasını sağlayan bir diğer büyü ise sicim ile yapılır. Kırkbir kere düğüm atacağınız sicimi eşinizin geçeceği bir eşiğin altına saklayınız. Eşiniz o eşikten geçtiği an sizin emrinize amade olacaktır. Ancak sicime atacağınız her düğümde eşinizin adını söyleyerek ….’ın dilini böyle bağladım demelisiniz.
Her birine tek tek besmele çektiğiniz kırkbir tane buğday tanesini bir tavuğa yediriniz. Tavuğun her yediği tanede eşinizin adını söyleyerek …’ın dilini bağladım. Bir daha bana karşı gelmesin ,her dediğimi kabul etsin dediğiniz andan itibaren büyü etkili olacaktır.
Aldatılan kadınların en çok tercih ettiği, etkisi kuvvetli bir büyü olan, koca bağlama büyüsüdür. Başka kadınlarla cinsel ilişkisi bulunan kocanızın iç çamaşırından bir parça alarak eski bir mezara gece gömülür. Gömerken kocanızın adını söyleyerek …. bu kabirde yatan ölü gibi benden başka kadınlar için ölü gibi olsun dedikten sonra kocanız sizin dışında hiç bir kadına ilgi duyamayacak, duysa dahi ilişkiye giremeyecektir.

Medyum Olcay Hemen Sor

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz

Bir önceki yazımız olan İstemediğin kişiyi evinden uzaklaştırmak için dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Dua Arkadaşın İle Paylaş


Hakkımda

Her Türlü Soru,Fikir ve Bilgi Örenmek İçin WhatsApp Ulaşım 0532 367 13 25Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑