Genel no image

Published on Ekim 13th, 2015 | by Medyum Olcay

0

Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Sevgiliyi Geriye Getirme Duası, Boşanmış meydana gelen çiftleri ve sevgilileri geriye getirme yani bağlama yollarının en etkilisi ve en kesin çözümü HAVAS ilmi ile yapılmış olan işlemlerdir. Havas ve ledün ilmi üstadı meydana gelen hocamız ile boşanmış eşler ve sevgililer sık sık defa kavuşmuş ve tekrar hiç bir engel ile karşılaşmamışlardır.
Büyü yapmadan sevgiliyi geriye getirme

Havas ilmi bir büyü yöntemi ya da cinler ile yapılmış olan bir işlem değildir. Kişiler üstünde tamamiyle natürel bir etki yaratarak bireylerin kalplerini birbirlerine bağlar. İletişim kurduğunuzda sizden edinilen bilgiler hocamız aracılığıyla değerlendirildikten daha sonra icabı ne ise sizin ile paylaşılır.Nitekim elinizden hiç bir şey gelmiyordur ve başvuracak kesin ve etkili bir yol, metot aramaktasınız. Emin olun ki kısmetiniz olmasa bu yazıyı da okumuyor olurdunuz. Hocamız havas işlemleri ile iki sevgiliyi tekrar aşık eder ve evlilik yolunda kısmetlerinin açılmalarını sağlar. İşlemler şüphesiz bir büyüye ve bir sihre dayanmamaktadır. Günahsız olmakla beraber aykiri reaksiyonu bulunmayan işlemlerdir. Şayet boşanmış iseniz  ve sevgilinizi tekrar kazanmak istiyor iseniz yapmanız gerekli olan hocamız ile bağlantıya geçmenizdir. Sakın ha sakın medyum ve büyü işlemlerine bulaşmayınız daha ardından hocamın bile sizlere yararı dokunmayabilir. Büyü işlemi tutmaz tutsa bile yalnızca anlıktır ve anında aykiri tepki yapar. Sıkıntılarınız her geçtiğimiz gün artar ve tekrar kavuşmamak üzere sevdiğiniz kişi sizden ebediyen uzaklaşır.

123

Peki Hocamız sizin amaçlı ne yapabilir.  Şu Şekilde ki: Hocamızın işlem bakımları ücretsizdir ve isimlerini doğrultusunda ani bakımınızı yapar.  Şayet yapabileceği bir şey var ise yani işlem amaçlı müsaade almış ise  size hali açık açık anlatır ve ifade edilecek işlemleri kendisinin ve sizlerin ne yapacağını sırası ile anlatır.  Hocamız halden anlayan ve kimsenin üzülmesini talep etmeyen bir yapıya sahiptir.  Havas ilmi işlemlerinizi yapar ve sizden yalnızca dua bekler.  Çalışmalar karşılıklıdır ve el birliği ile sevdiğiniz kişiyi emin olunki daha önceden hiç görmediğiniz boyutlarda siz aşık ederek geriye getirir .

Bir önceki yazımız olan Sevgilimle Barışmak İçin Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Dua Arkadaşın İle Paylaş


Hakkımda

Her Türlü Soru,Fikir ve Bilgi Örenmek İçin WhatsApp Ulaşım 0532 367 13 25Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑